Fazole na husto recepty

0 Uložit
Hustá zimní polévka s luštěninami, klobásou a rajčaty

Hustá zimní polévka s luštěninami, klobásou a rajčaty

Všechny tři cibulky nakrájejte a osmahněte dozlatova na oleji spolu s klobásami. ale záleží na Vás). Když brambory změknou, přidejte rajčata i se šťávou, zcezené a dobře propláchnuté fazole a vařte dalších asi 5 minut. 2 paprikové klobásy nakrájené na kostičky (já jsem použila Maďarskou. 4 středně velké brambory nakrájené na kostičky. hrst sóji (namočená alespoň 4 hodiny dopředu)
0 Uložit
Hummus, fazole a fazolky VEGAN

Hummus, fazole a fazolky VEGAN

ale samosébně že okoštoval, ostatně jako vždycky všechno naše jídlo. Fazolky - 2 stroužky česneku na jemno, chvíli na oleji dusit, přihodit syrové fazolové lusky a přilít pár lžic zeleninového vývaru nebo vody, 15 minut pomalinku dusit. Fazole - jedna cibule na drobno asi 5 minutek podusit na lžičce oleje, 2 lžíce pasírovaných rajčat produsit pár minutek, předvařené nebo konzervované fazole 15 minut podusit. Hummus - pomalu podusit cizrnu 15 minut na troše vody do měkka, do toho pár lžic kvalitního oleje, lžička citronové šťávy, propasírovat - na kaši (když to utáhne mixer, tak pomixovat - ale je to dost husté, takže záleží na výkonnosti mixéru)
2 Uložit
Zahřívací fazolová polévka

Zahřívací fazolová polévka

Přidám fazole a klobásku, nechám prohřát a dochutím solí a pepřem. A protože jsem počítala s tím, že po porodu nastane kojení a já si proto budu muset dávat pozor na to, co jím, cpala jsem se ještě v době těhotenství jídly, které potom už jíst dlouho nebudu